16 Mai, 2024 Pitești-ul la zi

Vino să sărbătorești Zilele Municipiului Pitești alături de noi! Pitești Fest, ediția a 32-a

Duminică, 19 mai, te așteptăm la o seară de neuitat, plină de muzică și voie bună, pe scena din Piața Primăriei!
De la ora 19:00 la 20:00, bucură-te de un spectacol artistic de excepție, oferit de talentații artiști ai Catedrei de Muzică a Universității Politehnica București - Centrul Universitar Pitești.
De la ora 20:00, pregătește-te pentru un concert extraordinar cu două dintre cele mai iubite vedete ale momentului: Delia și Carla's Dreams! O explozie de energie, hituri cunoscute și momente unice te așteaptă pe scena din Piața Primăriei!
Nu rata această ocazie de a petrece o seară specială alături de prieteni și familie, într-o atmosferă de sărbătoare și bucurie! Ne vedem acolo!