28 Noiembrie, 2023 Pitești-ul la zi

PUBLITRANS 2000 S.A. informează beneficiarii serviciului de transport public local de călători că, în perioada 30 noiembrie – 3 decembrie 2023, circulaţia autobuzelor se va desfăşura astfel:
* pentru liniile de transport din municipiul Pitești:
- 30 noiembrie – program specific zilelor de sâmbătă;
- 1-3 decembrie – program specific zilelor de duminică.
*pentru liniile de transport din comunele Bradu, Bascov, Mărăcineni, Oarja și orașul Ștefănești:
- 30 noiembrie și 1 Decembrie – program normal, specific zilelor lucrătoare;
- 2 și 3 decembrie – program specific zilelor de duminică.
Programul poate fi accesat prin intermediul site-ului publitrans2000.ro, la secţiunea „Hartă trasee şi orare de circulaţie/Linii urbane/Linii metropolitane”.